FB
phone
Години роботи
Пн-Пт з 8-00 до 19-00
Субота з 8-00 до 14-00
Неділя вихідний
Замовити зворотній дзвінок
Рус Укр
Підписка на розсилку


Відображати:
Сортувати за:

Лопатка для взуття - розкіш інтелігенції в кожному будинку

Лопатки для взуття  LV2
Лопатки для взуття LV2
7.91 грн
Лопатки для взуття  LV3
Лопатки для взуття LV3
10.17 грн
Лопатки для взуття  L19
Лопатки для взуття L19
2.26 грн
Лопатки для взуття  LV5
Лопатки для взуття LV5
11.58 грн
Лопатка для взуття модель LV2

Лопатка для взуття LV2

Історія цього предмета незвичайна і цікава. Вперше він з'явився в Англії, в пору Ренесансу і вважався ознакою шику і багатства. Сучасним людям дивно таке чути, адже лопатка для взуття - це елемент нашого повсякденного життя, але 100 років тому все було зовсім по-іншому.

Початок 16 століття. Король Генріх VІІІ вводить указ, в якому суворо забороняється одягати черевики, туфлі, чоботи і т.д. шириною більше, ніж 15 см. Відповідно до цього виникли деякі незручності, і заможні члени суспільства почали купувати взуттєвий ріжок. Такий універсальний виріб не тільки полегшував рутинний процес, а й оберігав взуття, яке на той момент, потрібно зауважити, коштувало величезних грошей, так як виготовлялось зі шкіри, замша та велюру.

На сході свого існування лопатка для взуття вироблялася з дуже цінних матеріалів: слонової кістки та срібла, прикрашалася зображеннями тварин і квітів. Це був не просто аксесуар, а справжній витвір мистецтва. А піднести такий атрибут в подарунок родині, особливо якщо в комплекті до нього йдуть гачки - означало висловити глибоку пошану до її голови.

Де в наші дні купити ложку для взуття

Тепер же справи йдуть набагато легше і набагато банальніше. Кожен розуміє де купити ложку для взуття і ціновий діапазон дозволяє це зробити. Але перед цим такий нехитрий, здавалося б, винахід пройшов деякі етапи:

  • Знак заможності і високого становища серед населення;
  • Бажаний і значущий сувенір;
  • Незамінний помічник у господарстві і побуті.
Лопатка для взуття модель L19

Лопатка для взуття L19

Кілька сотень років трансформацій призвели до того, що в наші дні лопатка для взуття стала простою, зручною та мобільного, що буде до-смаку кожному.

Лопатка для Вашого взуття оптом в інтернет-магазині Wishak.ua

Бренд "Вішак" затверджений з 2015 року і протягом тривалого часу радує Вас своїми товарами за найнижчими цінами. Ексклюзивний взуттєвий ріжок та інші господарські товари зібрані в нашому каталозі, який Ви можете переглянути не виходячи з квартири! Якщо Ви ще не вирішили, де купити ложку для взуття оптом - завітайте до нас на сайт, і переконайтеся в унікальності наших пропозицій і прайса особисто!

© ТМ Wishak 2019