Хмельницький, вул. Кооперативна 5/1Б
ПН-ПТ 8:30 - 18:00, СБ 8:30 - 14:00

Повернення товару / Гарантія

Шановні клієнти!

ТМ Wishak.ua працює відповідно до нормативів українського законодавства! Якщо у Вас виникла потреба у повернені товару Ви завжди можете це здійснити, але звертаємо Вашу увагу, що кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку.

До обміну приймається продукція без ознак використання і з оригінальною комплектацією. При відправці обміну потрібно повертати брендовану продукцію (фірмову коробку). 

Зверніть увагу, брендована продукція, виготовлена під Ваше індивідуальне замовлення, без ознак браку - обміну та поверненню не підлягає!

Всю іншу продукцію, із загального каталогу, у разі, якщо з яких-небудь причин Вам не підійшла продукція, ми завжди раді допомогти Вам і замінити товар на інший розмір або іншу модель, при цьому вартість доставки в обидві сторони оплачується клієнтом. 

Якщо Ви помітили дефект або пересортування обов'язково напишіть нам на Viber (+380 67 311 50 75) або на пошту sale@wishak.ua, при отриманні ми перевіримо невідповідність, в разі підтвердження ми оплачуємо доставку в обидві сторони та гарантуємо відправку якісного виробу.

Для швидкого обміну або повернення бракованої продукції дотримуйтесь пунктів, які вказані нижче:

 1. Зв'яжіться з нашим менеджером та надайте фото браку та фото етикетки (номеру партії).
 2. Вкажіть точну кількість браку.
  • Якщо не бажаєте рахувати Ви можете запросити повне повернення на виробництво і ми самостійно посортуємо Ваше замовлення. Партія бракованого товару повертається на склад за кошти постачальника. Ми встановлюємо кількість бракованої продукції з партії і після цього виносимо рішення по заміні браку.
  • Вказавши нам точну кількість браку ми відправляємо заміну браку не чекаючи повернення на склад. Відправка за кошти постачальника. 

Для швидкого обміну або повернення продукції у разі помилки замовлення з Вашої сторони:

У разі помилки замовлення з Вашої сторони Ви можете запросити заміну замовлення не пізніше 14 днів з дня відправки та при умові, що упакування збережене. 

 1. Зв'яжіться з нашим менеджером, узгодьте деталі повернення.
 2. Оформіть відправлення транспортною компанією Нова Пошта за даними, які надасть менеджер. Доставка у дві сторони за Ваші кошти.
 3. Відправте номер ТТН на нашу пошту sale@wishak.ua або Viber (+380 67 311 50 75) з зазначеними даними: номер замовлення, а також номер ТТН відправлення.
 4. Чекайте обробку посилки. Після того як ми отримаємо і опрацюємо Ваш обмін ми обов'язково напишемо Вам на пошту або на Viber. Можливе повернення коштів за продукцію, або заміна моделі. 

Для швидкого обміну або повернення продукції у разі помилки з нашої сторони:

У разі помилки замовлення з нашої сторони Ви можете запросити заміну замовлення не пізніше 14 днів з дня відправки та при умові, що упакування збережене. 

 1. Зв'яжіться з нашим менеджером, узгодьте деталі повернення.
 2. Оформіть відправлення транспортною компанією Нова Пошта за даними, які надасть менеджер. Доставка за наші кошти.
 3. Відправте номер ТТН на нашу пошту sale@wishak.ua або Viber (+380 67 311 50 75) з зазначеними даними: номер замовлення, а також номер ТТН відправлення.
 4. Чекайте обробку посилки. Після того як ми отримаємо товар менеджер запропонує Вам заміну товару або повернення коштів. 

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і робимо все, щоб питання повернення та обміну були вирішені якнайшвидше.