Категорії товарів
Категорії товарів

Повернення товару / Гарантія

Шановні клієнти!

ТМ Wishak.ua працює відповідно до нормативів українського законодавства! Якщо у Вас виникла потреба у повернені товару Ви завжди можете це здійснити, але звертаємо Вашу увагу, що кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку.

До обміну приймається продукція без ознак використання і з оригінальною комплектацією. При відправці обміну потрібно повертати брендовану продукцію (фірмову коробку). 

Зверніть увагу, брендована продукція, виготовлена під Ваше індивідуальне замовлення, без ознак браку - обміну та поверненню не підлягає!

Всю іншу продукцію, із загального каталогу, у разі, якщо з яких-небудь причин Вам не підійшла продукція, ми завжди раді допомогти Вам і замінити товар на інший розмір або іншу модель, при цьому вартість доставки в обидві сторони оплачується клієнтом. 

Якщо Ви помітили дефект або пересортування обов'язково напишіть нам на Viber (+380 67 311 50 75) або на пошту sale@wishak.ua, при отриманні ми перевіримо невідповідність, в разі підтвердження ми оплачуємо доставку в обидві сторони та гарантуємо відправку якісного виробу.

Для швидкого обміну або повернення бракованої продукції дотримуйтесь пунктів, які вказані нижче:

 1. Зв'яжіться з нашим менеджером та надайте фото браку та фото етикетки (номеру партії).
 2. Вкажіть точну кількість браку.
  1. Якщо не бажаєте рахувати Ви можете запросити повне повернення на виробництво і ми самостійно посортуємо Ваше замовлення. Партія бракованого товару повертається на склад за кошти постачальника. Ми встановлюємо кількість бракованої продукції з партії і після цього виносимо рішення по заміні браку.
  2. Вказавши нам точну кількість браку ми відправляємо заміну браку не чекаючи повернення на склад. Відправка за кошти постачальника. 

Для швидкого обміну або повернення продукції у разі помилки замовлення з Вашої сторони:

У разі помилки замовлення з Вашої сторони Ви можете запросити заміну замовлення не пізніше 14 днів з дня відправки та при умові, що упакування збережене. 

 1. Зв'яжіться з нашим менеджером, узгодьте деталі повернення.
 2. Оформіть відправлення транспортною компанією Нова Пошта за даними, які надасть менеджер. Доставка у дві сторони за Ваші кошти.
 3. Відправте номер ТТН на нашу пошту sale@wishak.ua або Viber (+380 67 311 50 75) з зазначеними даними: номер замовлення, а також номер ТТН відправлення.
 4. Чекайте обробку посилки. Після того як ми отримаємо і опрацюємо Ваш обмін ми обов'язково напишемо Вам на пошту або на Viber. Можливе повернення коштів за продукцію, або заміна моделі. 

Для швидкого обміну або повернення продукції у разі помилки з нашої сторони:

У разі помилки замовлення з нашої сторони Ви можете запросити заміну замовлення не пізніше 14 днів з дня відправки та при умові, що упакування збережене. 

 1. Зв'яжіться з нашим менеджером, узгодьте деталі повернення.
 2. Оформіть відправлення транспортною компанією Нова Пошта за даними, які надасть менеджер. Доставка за наші кошти.
 3. Відправте номер ТТН на нашу пошту sale@wishak.ua або Viber (+380 67 311 50 75) з зазначеними даними: номер замовлення, а також номер ТТН відправлення.
 4. Чекайте обробку посилки. Після того як ми отримаємо товар менеджер запропонує Вам заміну товару або повернення коштів. 

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і робимо все, щоб питання повернення та обміну були вирішені якнайшвидше.