Щодня 8:30 - 18:00
+38 067 311 50 75

ТОВ «Пласт-системи» було засновано у 2004 році. Основною його діяльністю був продаж та модернізація термопласт автоматів. Вже на другому році свого існування підприємство почало створювати свій власний цех з виготовлення пластмасових виробів. У зв’язку з розташування в місті Хмельницькому і розвитку в ньому легкої промисловості, ТОВ «Пласт-системи» почало виготовляти вішаки, вішалки-плічки різних розмірів, конфігурації, від побутових до професійних. Щороку підприємство оновлює, розвиває свої потужності і вже нараховує на своєму виробництві більше ніж 100 видів вішалок, аксесуарів до вішалок, вішалок для упаковування. На сьогодні ТОВ «Пласт-системи» впевнено стає лідером з виробництва пластмасових виробів.

В нашому асортименті понад 300 моделей вішаків для верхнього одягу, для дитячого одягу, для трикотажних виробів, для нижньої білизни, вішаки економ класу, для шарфів та пасків
На більшість вішалок ТОВ "Пласт-Системи" Ви можете замовити нанесення логотипу, що допоможе зробити товар більш упізнаваним і відмінним від інших.
Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам у розробці власного дизайну вішалки, логотипу, кольорової гамми. Наша мета - це формування стильного образу Вашого бренду. В рядах наших клієнтів успішні дизайнери, виробники одягу та торгові марки з високими вимогами до якості, і ми з успіхом втілюємо у життя їхні найсміливіші задуми.
Маючи можливості виготовлення на виробництві ексклюзивних виробів ми пропонуємо: конкурентні ціни, мінімальні терміни виготовлення, великий і дрібний опт.
Також наша фірма займається виготовленням товарів із пластику господарського призначення, пластикової швейної фурнітури, чохлів для одягу.
ТМ «Wishak»: Допоможемо дбайливо зберегти Ваш гардероб!
Сподіваємося на майбутню плідну співпрацю!