Лопатка для взуття

Фільтр
  • Ціна
    від
    до грн
Відображати:
Сортувати за:
LV2
Aртикул: LV2
LV2
0.00 грн
LV3
Aртикул: LV3
LV3
24.21 грн
L19
Aртикул: L19
L19
3.65 грн
LV5
Aртикул: LV5
LV5
23.06 грн
Лопатка для взуття модель LV2

Лопатка для взуття LV2

Історія цього предмета незвичайна і цікава. Вперше він з'явився в Англії, в пору Ренесансу і вважався ознакою шику і багатства. Сучасним людям дивно таке чути, адже лопатка для взуття - це елемент нашого повсякденного життя, але 100 років тому все було зовсім по-іншому.

Початок 16 століття. Король Генріх VІІІ вводить указ, в якому суворо забороняється одягати черевики, туфлі, чоботи і т.д. шириною більше, ніж 15 см. Відповідно до цього виникли деякі незручності, і заможні члени суспільства почали купувати взуттєвий ріжок. Такий універсальний виріб не тільки полегшував рутинний процес, а й оберігав взуття, яке на той момент, потрібно зауважити, коштувало величезних грошей, так як виготовлялось зі шкіри, замша та велюру.

На сході свого існування лопатка для взуття вироблялася з дуже цінних матеріалів: слонової кістки та срібла, прикрашалася зображеннями тварин і квітів. Це був не просто аксесуар, а справжній витвір мистецтва. А піднести такий атрибут в подарунок родині, особливо якщо в комплекті до нього йдуть гачки - означало висловити глибоку пошану до її голови.

Де в наші дні купити ложку для взуття

Тепер же справи йдуть набагато легше і набагато банальніше. Кожен розуміє де купити ложку для взуття і ціновий діапазон дозволяє це зробити. Але перед цим такий нехитрий, здавалося б, винахід пройшов деякі етапи:

  • Знак заможності і високого становища серед населення;
  • Бажаний і значущий сувенір;
  • Незамінний помічник у господарстві і побуті.
Лопатка для взуття модель L19

Лопатка для взуття L19

Кілька сотень років трансформацій призвели до того, що в наші дні лопатка для взуття стала простою, зручною та мобільного, що буде до-смаку кожному.

Лопатка для Вашого взуття оптом в інтернет-магазині Wishak.ua

Бренд "Вішак" затверджений з 2015 року і протягом тривалого часу радує Вас своїми товарами за найнижчими цінами. Ексклюзивний взуттєвий ріжок та інші господарські товари зібрані в нашому каталозі, який Ви можете переглянути не виходячи з квартири! Якщо Ви ще не вирішили, де купити ложку для взуття оптом - завітайте до нас на сайт, і переконайтеся в унікальності наших пропозицій і прайса особисто!