Міні футболочка Mitsubishi

Артикул: Mitsubishi
0.00 грн
Оберіть тип упаковки
Оберіть колір
Оберіть кількість
Разом (без ПДВ):
0.00 грн
Кількість
Кількість одиниць виробів:
Ціна за одиницю виробу:

Міні футболки сувенірні мають великий діапазон по застосуванню.

Велика частка їх участі припадає як аксесуар для авто. Їх часто використовують водії різних марок. Кріпляться такі міні футболки на скло за допомогою присоски, в салоні автомобіля. Присоска в свою чергу прикріплена до міні вішалки.

Малюнки або написи на міні футболці, можуть бути найрізноманітнішими як за кольором, так і за масштабом. Починаючи від марки автомобіля, дитина в машині, мисливець за кермом, Пані за кермом, закінчуючи, Я люблю Україну, UA, Герб України. І найголовніше це робить Ваш автомобіль більш оригінальним і індивідуальним.

У сувенірному бізнесі міні футболки використовують не набагато менше. Вони популярні в області реклами, і як бізнес подарунки. Бізнес подарунками можна віднести міні футболки, з нанесенням логотипом компанії, зі слоганами компанії, гербом міста. Так само дуже стало популярним використовувати такі сувенірні футболки на промо-акціях. Незвичайний маленький розмір футболки - це кращий варіант, які завжди миттєво привертає уваги. Розмістивши цю міні футболку з логотипом, наприклад, на виставці або офісі або навіть в салоні автомобіля.