FB
phone
Години роботи
Пн-Пт з 8-00 до 19-00
Субота з 8-00 до 14-00
Неділя вихідний
Замовити зворотній дзвінок
Рус Укр

Покриття для вішаків

Більшість нашої продукції крім стандартних кольорів може бути виконано в іншій кольоровій гамі з застосуванням різних декоративних ефектів.

Дерев'яний ефект - пластиковий вішак набуває забарвлення дуже схожу зі структурою дерева. Цей ефект вибирають класичні магазини чоловічого і жіночого одягу, виробники виробів з хутра та шкіри

Мінімальне замовлення від 1000 штук однієї моделі, термін виготовлення 1-3 тижні.


Флок - класичне покриття ювелірним флоком створює антиковзаючий ефект і перетворює вішалку в оксамитовий аксесуар, який не тільки ефектно виглядає і зручний у використанні, але і приємний клієнту, таку вішалку не хочеться випускати з рук.

Флокування можливо цілком на всю поверхню вішалки, а також на окремі частини що дозволяє отримати оригінальний дизайн, колірна гамма в даному виді покриттів дуже широка.

 
Мінімальна партія при замовленні вішалок з флоком від 20 одиниць одного найменування.
Ціна залежить від типу вішалки і кількості.Глянцевий ефект - дуже популярний сьогодні ефект, який досягається тільки при найвищій якості прес-форм і спеціальній сировині. Матеріал вішалки стає глянцевим, а обраний колір набагато яскравішим. Ідеальний вибір для магазинів молодіжного одягу з яскравими інтер'єрами.

 

 
 
За бажанням клієнта вішалки можуть бути виготовлені в різних кольорах, мінімальне замовлення виготовлення від 1000 штук однієї моделі.

© ТМ Wishak 2019