Години роботи
Пн-Пт з 8-00 до 20-00
Субота з 8-00 до 14-00
Неділя вихідний
Замовити зворотній дзвінок
Українська Russian Українська English

Recycling

Recycling

19.05.2015

     У наші дні, як ніколи раніше, люди нашої планети задумалися над величезним засміченням Землі безперервно зростаючими відходами пластиків. У зв’язку з цим, одним із провідних напрямків сучасного життя  виступає потреба екологічно правильного використання природних та людських ресурсів 

    Яскравим прикладом в області утилізації і вторинної переробки пластиків  recycling (ресайклінг)  являється виробнцицтво вішаків для одягу та товарів із пластику ТОВ Пласт-системи

 

Що таке recycling?

Зарубіжний термін recycling (ресайклінг) у буквальному сенсі означає «повторний цикл». Цей тренд прийшов до нас із-за океану і тлумачиться як переробка ресурсів з метою повторного створення нового продукту зі старих матеріалів.

 

    Фірма-виробник ТОВ Пласт-системи ТМ «Wishak»  дбає про навколишнє середовище та переймає досвід  зарубіжних партнерів та країн, які уже десятиліттями  використовують  практику сортування сміття та відходів промисловості.

    У виробництві різноманітних вішаків для одягу, товарів щоденного вжитку використовується, так звана,«вторсировина» :відходи та вироби, що закінчили свій життєвий цикл, проходять повторний цикл виробництва і  є дешевшим джерелом багатьох речовин і матеріалів, ніж природні та синтетичні  джерела. Такий спосіб дозволяє істотно економити первинну сировину (насамперед нафту) та електроенергію, та здешевити продукцію.

 

     Бажаєте зробити цей світ кращим, не відмовляючись від власної вигоди?

Почніть із себе – наслідуйте recycling у Вашому місті. Фірма Пласт-системи приймає пластмасові товари та вироби для подальшої переробки.

 З Вашою допомогою, ми послужим яскравим прикладом для промисловості  та суспільства, та зробимо, маленький внесок у збереження нашої «домівки» Землі.


 

© ТМ Wishak 2018