Notice: Array to string conversion in /home/wishak/wishak.com.ua/www/catalog/controller/record/blog.php on line 190 Новини - Array
Години роботи
Пн-Пт з 8-00 до 20-00
Субота з 8-00 до 15-00
Неділя вихідний
Замовити зворотній дзвінок
Українська Russian Українська English

Новини

На странице:
Сортировать по:
Вішаки з логотипом від виробника ТМ «Вішак»
16.11.2017
Тепер вкладення в рекламу стануть ще ефективнішими, так як Ваш бренд буде в кожному будинку покупця. Це можливо завдяки вішаку з логотипом від виробника ТМ «Вішак»     Всі знають що реклама це двигун прогресу.
 
 
 
Одяг любить вішаки - плічка
17.10.2017
Вішаки- плічка практичні та функціональні Їх призначення до неможливості просте - вішаки дешево купують для акуратного зберігання сезонного одягу та раціональної організації простору. Ці лаконічні вироби залишаються непомітними, але при цьому виконують дуже важливу функцію: вішаки допоможуть зберегти привабливий зовнішній вигляд, без складок і пом’ятостей.
 
 
 
Вішаки для краваток - надмірність чи необхідність?
15.10.2017
Вішаки для краваток - надмірність чи необхідність? Краватка - один з предметів одягу, який повинен виглядати бездоганно. Сучасні вішаки для краваток існують в різних модифікаціях, і набули особливої ​​популярності серед ділових людей.
 
 
 
Вішаки для одягу в ваш магазин!
11.10.2017
Вішаки для одягу в магазин - це один з найважливіших елементів торгового залу, поряд з манекенами. Без них важко уявити повсякденне життя сучасної людини, що вже говорити про вішаки для магазинів.
 
 
 
Вішак V42
10.10.2017

Якщо ви володієте швейною організацією в мене для Вас чудова новина. В нашому виробництві новинка - вішак V42.

 
 
 
Нова модель Х38
01.04.2017

Вішак  X38  найкращий вибір для легкого одягу та трикотажу. Вішак  має нестандартну, X-образну  форму, що робить його більш запам`ятованим. Дана модель займе невелике місце на Вашій торговій площі, так як товщина його лише 8 мм. Розмах плеча 38см.

 
 
 
Нова модель вішака для спідньої білизни NP227
31.01.2017

Нова модель вішака для спідньої білизни NP227 з неповоротнім гачком. Довжина моделі 27 см, що є універсальною.

 
 
 
Нова модель С41
17.01.2017

І знову новинка для Вас від ТМ «Wishak». Нова модель С41. Це вішак нового покоління, що має розмах плеча 41 см, виготовляється з доброякісних, супернових матеріалів плюс товщина до 1 см.

 
 
 
Лопатка для взуття з логотипом.
17.01.2017

Маленька універсальна пластикова ложка для взуття це недорогий сувенір з нанесеним логотипом і назвою вашої компанії послужить відмінним і ненав'язливим нагадуванням про вашу фірму.
 

 
 
 
Recycling
19.05.2015
     У наші дні, як ніколи раніше, люди нашої планети задумалися над величезним засміченням Землі безперервно зростаючими відходами пластиків. У зв’язку з цим, одним із провідних напрямків сучасного життя  виступає потреба екологічно правильного використання природних та людських ресурсів      Яскравим прикладом в області утилізації і вторинної переробки пластиків  recycling (ресайклінг)  являється виробнцицтво вішаків для одягу та товарів із пластику ТОВ Пласт-системи   Що таке recycling? Зарубіжний термін recycling (ресайклінг) у буквальному сенсі означає «повторний цикл».
 
 
 
© ТМ Wishak 2017