Щодня 8:30 - 18:00
+38 067 311 50 75
Як розрахувати кількість вішаків для магазину одягу?
28.02.2023

Як розрахувати кількість вішаків для магазину одягу?

Сьогодні існує безліч різноманітних конструкцій для зберігання речей – від цвяха, який забитий у стіну, до елегантних вішалок, виготовлених за допомогою спеціальних приладів. Вішаки для верхнього одягу можуть бути настінними, підлоговими або переносними, які можливо розташувати у будь-якому місці вашого приміщення. Якщо вдома ми можемо просто спиратися на власний смак, то вішаки для магазину одягу часто вибирають не тільки згідно дизайну, якому віддають перевагу. Зазвичай у бізнесі текстильних виробів застосовують усі види тремпелів, адже потрібно раціонально розташовувати комплекти за артикулом і зберегти товарний вигляд. 

Плічки використовують для демонстрації товару в супермаркетах та торговельних залах. Від того, як ви розвісите вироби, залежать ваша торгівля та прибуток. Плічки розвішують на спеціальні, окремі вішала або кронштейни, що встановлені у торговельному залі. Деякі магазини зобов'язані вішати окремі речі, коли це стосується вечірніх суконь і чоловічих смокінгів. 

Вигідний варіант для підприємців, що займаються роздрібною торгівлею в галузі текстильних виробів – придбати вішаки оптом. Такий спосіб заощадить гроші, які доцільно витратити на приємні бонуси для співробітників чи вкласти їх у товар. 

Купувати товар великими партіями підприємцям не вигідно. Його потрібно не тільки продати якнайшвидше, але й зберігати десь весь час, а також гідно представляти, так, щоб жодна річ не загубилася в асортименті та могла впасти в око покупцю. Але де придбати вішаки оптом? Як підібрати розмір та матеріал? Скільки потрібно вішаків для магазину одягу? На всі ці питання ми відповімо далі у нашій статті. 

Види та особливості вішаків: різноманіття асортименту 

вішаки для одягу

Зараз вішаки для одягу стали буденним та звичним предметом, яким ми користуємось на тільки вдома, а й у залах торгівлі супермаркетів. Для людей, у яких є у власності приміщення, де реалізується тканинні вироби для повсякденного життя, цей аксесуар дуже необхідний. Тремпель є горизонтальною планкою, яка має заокруглені кути і гачок. За допомогою гачка у вас є можливість розташувати річ у тому положенні, яке вам потрібно. Завдяки такому аксесуару ваш товар знаходиться у підвішеному стані та, відповідно, не мнеться. 

Для їхнього виготовлення використовують різну сировину:

  • дерево (вишня, сосна, кедр,бук);
  • пластик ибо оргскло;
  • метал (алюміній);
  • комбінування декількох матеріалів (основу із гнучкого металу обтягують тканиною або використовують протиковзке покриття.

Виходячи зі складу вашого товару, стає ясно, які вам необхідно придбати тремпеля. Усі вироби, що призначені для розвішування речей у торгових залах, повинні мати сертифікати якості і гарантії безпеки у щоденному використанні. Вони мають бути абсолютно гладкі, не псувати тонкі матеріали суконь та виконувати свої основні задачі. 

За призначенням зазвичай виділяють декілька категорій, що відрізняються між собою:

  1. Вішаки для верхнього одягу. Найпростіші з деревини або пластмаси, що мають перекладину посередині чи без неї. Гачок на аксесуарі зазвичай обертається у будь-яку сторону задля комфорту клієнтів.
  2. Тремпель для костюмів. Цей аксесуар обладнаний виїмками для петель, які допомагають прикріпити костюм. Наявність кліпсів стане запорукою легкого кріплення штанів без слідів на тканині. 
  3. Для штанів або спідниць. Зазвичай, такі  вішаки оптом – металеві із затискачами. Вони дають змогу закріпити речі простими рухами та зберігають зовнішній вигляд. 
  4. Тремпеля для сорочок чи блузок. Аксесуар для розвішування тканинного виробу полегшений та має протиковзке покриття. Ваш товар залишається розгладженим довгий час.
  5. Вішаки для дитячого одягу. Частіше за все виробники виготовляють їх меншими за розміром та яскравого кольору. Вони мають гладку поверхню та металевий гачок, щоб виріб міцно тримався на планці. 

Даний предмет гардеробу витримає будь-які навантаження залежно від своєї конструкції та виробу, який вішають. Значна різниця присутня між стійками для пальт і дублянки та сорочками й сукнями. 

Розраховуємо потрібну кількість плечиків

купити плечики для одягу

Скільки б ви не купили вішаків для одягу і які б чудові вони не були, орієнтуйтеся на користь. Розміщення, коли вони розташовані дуже близько один до одного, погано впливає на якість та зовнішній вигляд товару вашого бутіку. Речі не “дихають”, мнуться та існує ризик виникнення проблем, наприклад, поява молі.  Кількість  куплених вішаків оптом потрібно розраховувати залежно від розміру простору, котрий ви надаєте для них. Також враховувати треба ширину елементу гардеробу – і розміру товару, який планується на них розташувати. 

Стійки для магазину одягу зазвичай мають свої габарити, які вміщують на собі допустиму кількість тремпелей, з обмеженнями по вазі. Розрахунки ведуть від об'єму вашого товару, який ви хочете презентувати у торговому залі. На кожні 8 см стійки виділяють один тремпель. Така відстань між ними дозволить зберегти торговий зовнішній вигляд сукні або сорочки на полицях вашого приміщення. Якщо річ йде про демонстрацію таких речей як куртки, пальта, то відстань треба брати ще більшу, тобто на кожні 12 см – один тремпель. 

Купуючи вішаки оптом, не забувайте про їхні розміри. Вони повинні бути трохи більшими, ніж ширина речей, інакше ті будуть натягнуті та можуть зіпсуватися ще до продажу.  

Де вигідно купити плечики для одягу оптом?

Інтернет-магазин “Wishak” реалізує на своєму сайті не тільки плечики в оптовій та роздрібній продажі, але й торгівельні обладнання. Дана онлайн-платформа надає послуги як в торгівлі, так і в партнерстві. Ви маєте змогу зайти у розділ ”Партнерам” та розглянути співпрацю з фірмою на вигідних умовах. 

Зареєструвавшись на сайті, вам необхідно завантажити діючий прейскурант, щоб ознайомитися з ціновою політикою компанії. Усі товари, представлені на сайті, високої якості та мають довготривалий термін експлуатації. 

З умовами доставки й оплати товару можете ознайомитися на відповідних сторінках сайту. 

Бажаємо вигідних продажів!