FB
Укр
Рус
Укр
Пн. - Пт: 8.00 - 19.00 Сб. 8.00 - 14.00

Чи необхідне вам замовлення на виготовлення чохлів для одягу?

Чи необхідне вам замовлення на виготовлення чохлів для одягу?

25.03.2019

Найкращим захистом одягу від забруднень і механічних пошкоджень є чохли. Будь-які наряди, поміщені в них, не будуть підлягати впливу навколишнього середовища: пилу, волозі, молі, вигоранню.

Ось чому таким затребуваним є виготовлення чохлів для одягу. Їх застосування починається в побуті і поширюється на багато сфер діяльності, в тому числі і на торгову. Неспроста, адже в чохлі можна вигідно презентувати товар. Весільні салони роблять пошиття чохлів для одягу для того, щоб їх клієнтам в подальшому було зручно зберігати казковий наряд. Магазини, що реалізують хутряну продукцію також продають шуби та дублянки в захисних чохлах. Виробничі фірми використовують кофри з нанесеним фірмовим логотипом в якості подарунків для своїх співробітників. Корпорації забезпечують своїх підлеглих хорошими чохлами, які зберігають ідеальний зовнішній вигляд ділових костюмів у відрядженнях.


Чохли для магазину одягу на замовлення

Якщо ви володієте своєю торговою точкою і займаєтеся реалізацією одягу, то вам необхідно замовити виготовлення чохлів для одягу! З їх допомогою ви не просто зможете представити товар у вигідному світлі, а й зумієте проявити турботу про своїх покупців!

Адже чохли для одягу мають безліч корисних властивостей:

  • Не поглинають сторонні запахи.
  • Не вбирають пил.
  • Не піддаються впливу вологи і залишаються сухими.
  • Можуть оброблятися спеціальними просоченнями для захисту від молі.
  • Дозволяють легко транспортувати вміст.

Замовити виготовлення чохлів для одягу можна і потрібно в інтернет-магазині Wishak. Наша компанія має чималий досвід у виготовленні таких виробів і може сміливо похвалитися своїми перевагами:

  • Для виготовлення чохлів для одягу ми застосовуємо виключно якісні матеріали: спанбонд і плівку ПВХ. Ці матерії чудово захищають, але в той же час пропускають повітря, що важливо для одягу з натуральних тканин.
  • Ми пропонуємо пошиття чохлів для одягу різних типів: з замками і клапанами, прозорі, матові і кольорові, короткі і довгі, з ручками і отворами для вішалок. Крім того, ми можемо зробити точний замовлення за вашими ескізами та зразками. Таким чином, ви отримаєте чохол, який повністю відповідає вашим вимогам.

Ще одним плюсом є те, що ми крім виготовлення чохлів для одягу пропонуємо ще й нанесення на них символіки вашого бренду!

Виготовлення високоякісних чохлів для одягу від ТМ Wishak

Компанія Wishak по праву вважається провідною на ринку виробництва торгового обладнання та аксесуарів для магазинів. Чохли для одягу на замовлення у нас - відмінна ідея. Адже ми пропонуємо своїм покупцям добротні товари, високу якість обслуговування і демократичні ціни!