FB
Укр
Укр
Рус
Пн. - Пт: 8.00 - 19.00 Сб. 8.00 - 14.00

Де краще замовити вішалки для хімчисток оптом?

Де краще замовити вішалки для хімчисток оптом?

15.05.2019

Майстерні, в яких проводиться професійне прання і хімічне чищення одягу - це підприємства, роботу яких неможливо уявити без колосальної кількості витратних матеріалів. Ось чому власники таких організацій часто замислюються про те, щоб придбати доброякісні вішалки для хімчисток оптом. Це не так просто, як здається на перший погляд, адже ці вироби повинні відповідати дуже важливим вимогам:

  • Не піддаватися впливу вологи, гарячої пари і агресивних рідин.
  • Бути міцними і здатними витримати кілька експлуатацій.
  • Бути компактними, як вішалки для упаковки і займати мало місця.
  • Оберігати річ від м'яття і механічних пошкоджень.

Останнє є найголовнішим. Придбані неякісні вішалки для хімчисток оптом можуть привести одяг в непридатність. Погані фарби можуть почати облазити, залишаючи сліди на тканині, необроблені виступи можуть порвати матерію, а надто тонкі вішалки з дроту можуть погнутися під вагою важких пальто в самий невідповідний момент. Але ні в якому разі не можна зіпсувати одяг, який замовник приніс для чищення. Виходячи з цього, ми рекомендуємо знайти перевіреного постачальника, у якого можна замовити хороші плечики для пралень і вішалки для хімчисток оптом.

Де купити добротні вішалки для хімчисток оптом?

На сьогоднішній день на ринку представлена ​​продукція не тільки зарубіжних брендів, але й сильних українських виробників. Наприклад, добре зарекомендувала себе торгова марка Wishak, яка вже багато років успішно виготовляє пластикові та металеві вішалки для хімчисток, для пралень, а також тремпеля для інших призначень.

Чому варто купити вішалки для хімчисток оптом саме від ТМ Wishak?

По-перше, наша компанія пропонує своїм покупцям першокласні вішалки для хімчисток оптом, які виготовляються з оцинкованої сталі і володіють незаперечними перевагами: ​​довговічністю, міцністю і надійністю. По-друге, ми застосовуємо спеціальні фарбувальні порошки, які не зазнають впливу чистячих засобів під час хімічної обробки і, тим самим, виключають можливість руйнування одягу. І по-третє, наші вішалки для хімчисток оптом відрізняються максимально вигідним співвідношенням якості та вартості.

Тому, якщо ви шукали тремпеля для пралень і хімчисток, які легко "переживуть" будь-яке прання і хімобробку, зберігши при цьому свій первісний гарний вигляд і багатофункціональність, то ви прийшли за адресою.

Крім того, ви можете придбати не тільки вішалки для хімчисток оптом, але також вішалки для верхнього одягу, трикотажних нарядів, білизни та аксесуарів.