FB
Укр
Укр
Рус
Пн. - Пт: 8.00 - 19.00 Сб. 8.00 - 14.00

Кращі вішалки для трикотажного одягу

Кращі вішалки для трикотажного одягу

15.05.2019

Неймовірно корисним атрибутом, який кожна людина щодня використовує є стандартні вішалки для одягу. Це незамінні елементи, які дозволяють зручно і легко упорядкувати гардероб або вигідно продемонструвати товари в торгових центрах, при цьому зберігаючи одяг в належному стані. Однак не завжди вдається вберегти улюблені наряди від деформації та механічних пошкоджень. Особливо, якщо речі створені з таких ніжних і делікатних тканин як трикотаж. Чи існує рішення цієї проблеми? Звичайно, адже ТМ Wishak пропонує вашій увазі спеціальні вішалки для трикотажного одягу.

Плічка для трикотажу: нові надходження

Всім відомо, що вироби з трикотажу мають властивість легко розтягуватися і рватися. Тому, щоб надовго зберегти первинний вигляд своїх кофт і суконь необхідно використовувати спеціально призначені вішалки для трикотажного одягу, які подбають про цілісність виробів і про збереження їхньої форми. Їх можна знайти в інтернет-магазині Вішак, який спеціалізується на виробництві високоякісних, довговічних і надійних вішалок для одягу.

Зовсім недавно в віртуальному каталозі компанії з'явилися ідеальні новинки, призначені для трикотажу одягу. Це пластикові тремпеля, які мають низку переваг:

  • Легкість. Завдяки тому, що для створення цих вішалок для трикотажного одягу використовується пластик, вони значно перевершують у вазі аналогічні моделі з дерева або металу.
  • Безпека. Ці плечики для трикотажу від виробника мають приємну гладку поверхню без шорсткостей, тому не залишать на речах дірки, зачепи і інші пошкодження.
  • Правильність конструкції. Дані вішалки для одягу мають закруглену форму, яка виключає можливість витягування плечей на футболках чи светрах.
  • Практичність. Вішалки для одягу дуже міцні, так що можуть використовуватися не тільки для трикотажу, але також для верхнього одягу.
  • Дизайн. Пластмасові вішалки для трикотажного одягу з поворотним металевим гачком мають дуже гарний і презентабельний зовнішній вигляд і можуть бути виконані в різній колірній гаммі.

Крім всіх перерахованих вище достоїнств, наші вішалки для трикотажного одягу можуть бути унікальними! Якщо ви співпрацюєте з відомим брендом і продаєте його продукцію або ж маєте власний торговий знак, то ми з радістю допоможемо вам уникалізувати вибрані тремпеля, нанісши на них фірмовий логотип.

Замовляйте вішалки для трикотажного одягу вигідно!

Компанія Wishak виробляє вішалки для трикотажного одягу, вішалки для дитячого одягу та інші плечики грунтуючись на трьох головних намірах: якість, стиль і доступність.

Так що, вся продукція, яку ви побачите на офіційному сайті wishak.ua володіє цими властивостями. Всі товари якісні, стильні і доступні. Сміливо заходьте в магазин і вибирайте вішаки для трикотажу оптом.