Notice: Array to string conversion in /home/wishak/wishak.com.ua/www/catalog/controller/record/record.php on line 260 Офісні вішаки - це гарантія зручності працівників і відвідувачів - Array
phone
Години роботи
Пн-Пт з 8-00 до 19-00
Субота з 8-00 до 14-00
Неділя вихідний
Замовити зворотній дзвінок
Українська Русский Українська

Офісні вішаки - це гарантія зручності працівників і відвідувачів

Офісні вішаки - це гарантія зручності працівників і відвідувачів

14.11.2018

Офісні вішаки - це гарантія зручності працівників і відвідувачів

Офісні вішаки - це те, без чого неможливо обійтися. Приходячи на роботу ми бажаємо відчувати себе комфортно і невимушено. Адже це місце, де панує натхнення і спокій. Щоб не переживати з приводу своїх речей, нам необхідний організований простір для зберігання одягу. Ним можуть стати вішаки для офісу. Навіть якщо коридор маленький, не впадайте у відчай. Саме вузьке приміщення може бути дуже затишним і привабливим завдяки такій практичній деталі. Офісні вішаки жодним чином не зменшують функціональні властивості кімнати. Навпаки, вони додають їй практичності. Уявіть, що клієнти та гості повинні тримати в руках пальто або парасольку. Відчуття дискомфорту і негативні емоції гарантовані. А це навряд чи допоможе укласти бажану угоду або провести люб'язну розмову. Щоб таких неприємних ситуацій не виникало, придивіться до позицій, які ми пропонуємо. Ви маєте шанс придбати у нас підлогові вішаки плечики, або ж вішаки для верхнього одягу в формі плічок, якщо у вас є шафа.

Якісні вішаки і плечики - вимоги до них

Існує кілька важливих правил, яким повинні відповідати дані вироби. Ми поділимося з вами цією інформацією, адже саме вона полегшить нелегкий вибір. І так, офісні вішаки повинні бути:

  • Надійними. Це залежить від матеріалу. Найбільш поширеними варіантами вважаються метал, пластик і деревина. Всі вони міцні і забезпечують тривалий термін експлуатації. Тому, вибирайте даний предмет, виходячи з інтер'єру.
  • Міцними. Якщо навантаження сильне, то вішаки плечики повинні мати більш міцну основу. Це також відповідає за безпеку. Адже "слабка" модель рано чи пізно впаде або поламається.

На сьогоднішній день перевага віддається мінімалістичним меблевим елементам. Це не дивно, адже вони стильно вписуються в будь-який дизайн.

Офісні модні вішаки - де купити?

Переходьте на головну сторінку офіційного сайту Wishak. Тут ви переглянете каталог товарів не тільки для трудових організацій, а й для будинку. Цікаві гачки, експозиційні прищіпки, красиві аксесуари. Список довгий. Так що заходьте і підбирайте це маленьке, але потрібне приладдя. Купуйте офісні вішаки. Надайте своєму житлу чи робочому місцю родзинку.

 
© ТМ Wishak 2019