FB
Укр
Укр
Рус
Пн. - Пт: 8.00 - 19.00 Сб. 8.00 - 14.00

Пластикові прапорці, як ефективний інструмент для залучення покупців

Пластикові прапорці, як ефективний інструмент для залучення покупців

14.05.2019

У житті людей величезну роль грають нюанси і, незначні на перший погляд, дрібні деталі. Хоча навряд чи можна назвати їх дрібницями. Тільки уявіть. Щоб було, якби на автомагістралях були відсутні вказівні знаки? Звичайно, по такій дорозі можна їхати, але невідомо до чого це призведе. А що було б, якби в цирку була відсутня яскрава вивіска? Чи багато дітей захоче відвідати похмуру шайбоподібну будівлю? Так само і з магазином одягу. Інформативні таблички, пластикові прапорці, вітражні наклейки і інші елементи торгового обладнання не просто інформують потенційних покупців, але й вирішують безліч важливих для будь-якого продавця завдань. У цій статті ми розповімо, як зробити звичайні бірки на гачок вішалок дерев'яних, етикетки з сатину і пластикові прапорці дійсно ефективними і корисними.

 

Купити настільні прапорці - привернути увагу клієнтів

Як вже було сказано, такі атрибути, як пластикові прапорці та рамочки з інформаційними написами "Знижки", "Sale", "Новинки", "Розпродаж" дають відвідувачам магазинчика можливість зрозуміти в якому напрямку рухатися, щоб знайти необхідний товар. Крім того, вони роблять приміщення більш затишним і приємним, а також більш зручним для пошуків бажаного одягу.

Це маленьке, по суті, оснащення може сильно вплинути на процес покупок і продажів. Але щоб вплив був позитивним, необхідно відповідально підійти до його вибору, перш ніж купити настільні прапорці.

  • Програмування кольором. Опирайтеся на результати досліджень учених, які вивчають колірну гамму і її вплив на людину. Червоний - привертає увагу і спонукає до активних дій, зелений - налаштовує на спокійний лад і допомагає тверезо приймати рішення, синій - пробуджує уяву і викликає довіру. Виходячи з цих даних ви зумієте правильно організувати простір, розставивши пластикові прапорці, етикетки на гачок вішаків і прейскуранти по потрібних місцях.
  • Гармонія з дизайном. Елементи торгового обладнання можуть бути не тільки утилітарними предметами, але й декоративними доповненнями, які вписуються в загальну концепцію приміщення і підкреслюють унікальний імідж підприємства. Наприклад, в бутіку з нижньою білизною можна використовувати прапорці на замовлення з тканини сатин в формі квітів або мініатюрних хмар.
  • Створення імпульсів. Щоб змусити покупця зробити імпульсну покупку, досить лише грамотно оформити торговий зал і касову зону. Можна купити настільні прапорці та з їх допомогою створити цілу систему, яка сформує маршрут відвідувачів від одного лотка з низькими цінами до інших.

Як бачите, існує багато способів заманити покупця і змусити його повертатися за наступними покупками саме до вас. Однак найголовніше не розчарувати людей - дуже важливо, щоб інформація, подана на пластикових і сатинових прапорцях відповідала дійсності. Необхідно, щоб жінка або чоловік, що пішли вашими вказівками прийшли туди куди потрібно і знайшли те, що шукали.

Де купити пластикові прапорці і вказівники з сатину?

Кожен підприємець розуміє користь таких пристосувань, як пластикові прапорці на гачок, ярлички з сатину і наклейки вітражні. Крім того, будь-який власник магазину одягу розуміє, що такі таблички потрібні в чималій кількості.

Придбати такі елементи торгового обладнання оптом можна в інтернет-магазині Wishak. Крім того, тут також можна замовити промо-товари, господарські товари і швейну фурнітуру за доступною ціною!