FB
phone
Години роботи
Пн-Пт з 8-00 до 19-00
Субота з 8-00 до 14-00
Неділя вихідний
Замовити зворотній дзвінок
Українська Русский Українська

Ріжок для взуття з логотипом - завуальована реклама

Ріжок для взуття з логотипом - завуальована реклама

21.02.2019

Якщо ви володієте взуттєвим магазином, готелем, хостелом, салоном краси з кімнатою відпочинку або іншим торговельним приміщенням, то без сумніву ви часто замислювалися про правильне рекламування свого сервісу. Гребінці з логотипом і ріжок для взуття з логотипом - це корисні сувеніри, які діють на людей краще, ніж буклети, візитки і календарики. Ложечка з фірмовою символікою компанії або симпатичний гребінь може бути не тільки милим подарунком клієнту, але і ефективним рекламним носієм. У своєму функціональному призначенні пристосування у вигляді невеликої зігнутої лопатки, допомагає одягати закриті туфлі і черевики, не пошкоджуючи і не деформуючи їх задню частину. А щітка для волосся застосовується жінками і чоловіками щодня і підтримує привабливість зачіски. Саме тому, ці аксесуари користуються величезною популярністю і активним використанням в побуті.

Але що, якщо купити ложку для взуття з логотипом своєї фірми і подарувати своїм відвідувачам при покупці схожого за тематикою творіння? Таким чином, ви не тільки зробите їм приємно, але і кожен день будете служити ненав'язливим нагадуванням про себе. Одним словом, гребінець і ріжок для взуття з логотипом - це розумне вкладення, яке підвищить впізнаваність підприємства, приверне нових покупців і нагадає про вас старим.

Де придбати ложки для взуття з брендовим логотипом?

Ми знаємо, що вам сподобалася ідея з презентацією свого бренду на гребінці і на ріжку для взуття з логотипом. Але, напевно, перед вами постає питання про те, де відшукати такий виріб. Відповідь проста: потрібно відвідати інтернет-магазин Вішак. Ми надаємо виняткову можливість виготовлення брендованої продукції за індивідуальним проектом. Ви можете замовити також нанесення лого на вішаки дерев'яні для одягу, на чохли і товари для упаковки. До речі, ми не просто дозволяємо скористатися такою неповторною послугою, а й даруємо шанс оцінити якісність наших продуктів:

  • Для виробництва ми використовуємо доброякісні матеріали.
  • Вироблення відбувається на високотехнологічному обладнанні за допомогою сучасних технологій.
  • Кожна позиція, представлена ​​в нашому асортименті, відповідає європейським нормам безпеки і високим стандартам якості.

Перераховані вище характеристики - наші головні переваги. Так що, купуючи у нас ріжок для взуття з логотипом або гребінець з логотипом, ви можете бути впевнені, що ваші постійні і потенційні покупці, які отримали такий презент, будуть дуже довго згадувати і позитивно відгукуватися про вас.

Ріжок для взуття з унікальним логотипом оптом

Закупити ріжки для взуття з логотипом, гребінці з логотипом або іншу сувенірну продукцію великими партіями можна на офіційному сайті wishak.ua. Між іншим, це вигідно! Адже ми пропонуємо сприятливі умови співпраці: демократичні ціни, круті бонуси і знижки оптовикам, відмінне обслуговування і блискавичну доставку в будь-який регіон України!

 
© ТМ Wishak 2019