FB
Укр
Укр
Рус
Пн. - Пт: 8.00 - 19.00 Сб. 8.00 - 14.00

Секонд: вибираємо вішалки і інше торгове обладнання

Секонд: вибираємо вішалки і інше торгове обладнання

08.04.2019

У багатьох людей є бажання купувати брендовий, стильний і якісний одяг. Але, на жаль, не у всіх є така можливість. А деякі мають настільки обмежені фінанси, що не можуть собі дозволити навіть недорогий одяг з ринку. Це є причиною високої популярності магазинів "Second Hand". Одяг вживаний вже давно користується відмінною репутацією, адже він дешевий, якісний і часто ексклюзивний. Це приваблює безліч покупців і, відповідно, може стати дуже перспективним починанням для підприємців.

Як ми вже сказали, секонд хенди - досить популярний формат торгівлі на пострадянському просторі. Це означає, що конкуренція в цій сфері дуже висока. Що ж зробити для того, щоб покупці, які відвідали торгову точку вперше, захотіли повернутися за новими покупками? Для цього потрібно як слід організувати приміщення. У цьому допоможе гарне торгове обладнання, включаючи секонд вішалки і інші елементи, які здатні зробити обстановку більш зручною і функціональною.Головна особливість успішного секонд-хенду - правильна вішалка

При відкритті секонду вам необхідно до дрібниць продумати дизайн інтер'єру. Адже якщо людям буде комфортно і приємно знаходиться в приміщенні, якщо можна буде легко знайти потрібний товар на секонд вішалках з розвішеним одягом, то вони будуть приходити до вас знову і знову за новими придбаннями. Для цього передбачте такі нюанси:

  • Встановіть міцні і стійкі стійки, на яких будуть висіти секонд вішалки. Краще розміщувати їх в добре освітлених місцях. При достатній кількості світла і простору людям буде просто орієнтуватися у відділах і шукати потрібні їм категорії одягу.
  • Подбайте про те, щоб примірочні були оснащені всіма необхідними елементами: великими дзеркалами і відмінним освітленням для кращої оцінки вдягнених речей, гачками і перекладинами, для того, щоб повісити на них секонд вішалки, килимками, на які можна стати після зняття взуття і, можливо, маленькими пуфиками, на які можна сісти, щоб взутися.
  • Замовте також спеціальні меблі для викладки взуття. Краще, якщо це будуть полиці, а не глибокі ящики, в яких складно знайти що-небудь.
  • Подумайте над тим, щоб купити відпарювач і красиві секонд-хенд вішалки. Адже покупцям буде набагато приємніше розглядати запропоновані позиції, якщо ви будете демонструвати їх в пристойному і розправленому вигляді. Так більше шансів, що клієнтам захочеться приміряти якусь річ.

Якісні і привабливі вішалки для секонд хенду, добротні стелажі, вішалки-стійки, що обертаються і прямі, а також інші пристосування допоможуть вам в побудові успішного бізнесу. Адже з їх допомогою ви зможете надати виробам акуратність і презентабельність, подаруйте відвідувачам можливість легко підбирати потрібні товари і підкреслите гідний вигляд приміщення.

Де купити доброякісні секонд вішалки та інші приналежності?

Зараз на ринку безліч постачальників торгівельного обладнання для магазинів одягу. Але ми радимо вішалки і плечики для секонд хенду, стійки, товари для упаковки, інші важливі деталі і аксесуари придбати в інтернет-магазині Wishak.

Наша компанія вже багато років займається виробництвом пластикових виробів і за цей час встигла стати однією з лідируючих в Україні. Ми пропонуємо вам секонд вішалки економ-класу в будь-якій кольоровій гамі і якого-завгодно розміру. Це відмінний варіант, який дозволить вам купити вішалки для секонд-хенду оптом в необхідній кількості і без особливих витрат.

Будемо раді співпрацювати з вами!