FB
Укр
Укр
Рус
Пн. - Пт: 8.00 - 19.00 Сб. 8.00 - 14.00

Догляд за взуттям: формотримачі, ложки, щітки, розмірники

Догляд за взуттям: формотримачі, ложки, щітки, розмірники

15.04.2019

Якщо ви володієте власною торговою точкою і реалізуєте взуттєву продукцію, то ви, напевно замислювалися над тим, щоб продавати супутні товари, призначені для догляду за взуттям. Але, зрозуміло, для того, щоб їх продажі були успішними, продавцям і консультантам необхідно розбиратися в специфіці та особливостях таких товарів. Це не так просто, адже сучасний ринок переповнений різними виробами від зарубіжних і вітчизняних виробників, які відрізняються між собою не тільки зовнішнім видом, а й якістю.

Однак, якщо ви знайдете надійну і перевірену компанію, яка випускає якісну продукцію, то зможете в кілька разів збільшити продажі в своєму магазині. Кращим постачальником вставок для взуття, лопаток, розмірників та інших аксесуарів в Україні є ТМ Wishak. Чому? Давайте ми розповімо вам про переваги своїх товарів.Щітки для чищення взуття та інші корисні пристосування

На сьогоднішній день на українському ринку величезна кількість взуттєвих торгових підприємств, які постійно борються між собою за звання кращого. Тому, вам безсумнівно хочеться зробити щось для того, щоб робота вашого магазину була набагато ефективнішою. Що для цього потрібно? Крім взуття можна продавати аксесуари для догляду за взуттям правилами та порадами по їх використанню ділитися зі своїми покупцями.

Можливо, ви думаєте, що це дрібниці, які не зможуть досягти збільшення середнього чека. Але ми переконаємо вас.

  • Якщо у вашому асортименті присутні делікатні лаковані туфлі або черевики з нубуку, то запропонуйте своїм покупцям якісні натуральні щітки для взуття, які допоможуть безпечно почистити і відполірувати зовнішню поверхню, вичистити бруд в погано доступних місцях і, таким чином, зберегти зовнішню привабливість взуття на довгий час.
  • Якщо у вашому каталозі представлені вузькі човники, балетки і лофери, то розкажіть своїм покупцям про догляд за взуттям і порекомендуйте стильні лопатки для взуття. Ці вироби призначені для того, щоб легко взути туфельки, не заламуючи при цьому частину п'яти. Ви можете запропонувати короткі ложки або довгі, якщо покупець похилого віку і йому складно низько нахилятися.
  • Якщо ви продаєте короткі шкіряні чобітки або високі замшеві чоботи, то для них необхідні вставки для взуття. Ці пристосування надійно захистять такі вироби окремо від деформації і продовжать термін їх служби.

Повірте, якщо ви будете пропонувати своїм покупцям високоякісні і, безсумнівно, корисні аксесуари для догляду за взуттям, то таким чином будете проявляти свою турботу про них і заручатися їхньою довірою. А це, в свою чергу, підвищить не тільки лояльність покупців, а й ефективність продажів вашого магазину.

Догляд за взуттям - аксесуари від торгової марки Wishak

Ми пропонуємо вам високоякісні товари для взуттєвого магазину. Міцні і красиві оптом лопатки, щітки для взуття з натуральним ворсом, формотримачі і колодки з добротних матеріалів, а також інші елементи для догляду за взуттям, якість яких ви обов'язково оціните. Заходьте в наш інтернет-магазин і вибирайте необхідні аксесуари!